XDENT INNOVATIONS meeting

Pro klienty, kteří mají chuť spolu s námi inovovat a vytvářet nejlepší stomatologický software. Unikátní příležitost jen pro klienty XDENT!

XDENT INNOVATIONS

Již 9 let se snažíme přinášet chytrá řešení pro vaši privátní zubní praxi, které Vám pomáhají nejen ve stomatologii, ale i v managementu, marketingu a komunikaci s pacienty.

Pojďte do toho s námi a pomozte nám přinášet další nápady a inovativní řešení k vaší spokojenosti!

1 Co je XDENT INNOVATIONS? 

Unikátní příležitost pro všechny klienty XDENT, kteří mají chuť s námi inovovat a vytvářet nejlepší stomatologický software. Pro klienty, kteří nás chtějí inspirovat svými náměty, mají ochotu předat tyto informace dál a mohou tak přispět svými podněty k udávání moderních trendů nejen ve správě vlastní ordinace.

2 Jak to bude probíhat?  

Budeme se pravidelně inspirovat formou osobních setkání, kde budeme moct vnímat vaše potřeby, reagovat na podněty a otázky společně s dalšími klienty XDENT a hlavně našimi vývojáři. Budeme diskutovat na různá témata týkající se například skladové evidence, léčebných plánů či kefalometrické analýzy, která bude nosným tématem prvního setkání.

TOP Jste ortodontista a máte hlavu plnou nápadů a inovací? Více informací k XDENT INNOVATIONS meeting a registrační formulář najdete na https://www.xdent.cz/premium/vzdelavani/xdent-innovations

XDENT INNOVATIONS MEETING

Naše vize

K efektivní a prosperující ordinaci nestačí jen software. Proto jsme vytvořili unikátní Premium program, který kombinuje management, marketing, ergonomii a především analytické nástroje pro zpracování informací přímo ze stomatologického software XDENT v reálném čase.

elements eye