Novinky a aktualizace XDENT 10/2022

Software XDENT očekává další nová vylepšení! Vážení klienti, již tento pátek se můžete těšit na historii DH kříže nebo vylepšené odesílání souborů na e-mail . Přečtěte si, co vše jsme pro Vás připravili.

Novinky a aktualizace XDENT 10/2022

1 DH kříž - Historie

Do DH kříže byl přidán přepínač Historie, kde můžete vidět graf s průběhem měření z předešlých záznamů.

Historie

Najetím myši do prostoru záznamu v grafu se zobrazí stav chrupu společně s procentuálními hodnotami.

Zobrazení

Kliknutím na puntíky v grafu je možno zvolit dva záznamy pro porovnání mezi sebou. Stav chrupu z obou záznamů se zobrazí pod grafem historie.

Porovnání

Zároveň se vpravo nahoře zobrazí tlačítka Export do galerie a Tisk, které vám umožní historický záznam nebo porovnání záznamů rychle vyexportovat nebo vytisknout.

"Tlačítka

Tisk2 Soubory a Tiskopisy - Odeslání na e-mail

Při odesílání souborů nebo tiskopisů na e-mail se otevře okno a vyplní se podle příslušné e-mail šablony z Nastavení - Notifikace. Textaci e-mailu si můžete před odesláním upravit, případně přidat další e-maily nebo přílohy.

Odeslat

Modal

Tímto způsobem lze odesílat soubory z galerie klienta, pokladní doklady a plánované návštevy klienta.3 Tiskopis - Plánované návštevy

V Nastavení - Tiskopisy si můžete upravit velikost písma, hlavičku, patičku a další pro tiskopis plánovaných návštěv. Tento tiskopis je k dispozici v kartě klienta, nově i s možností odeslání na e-mail.

Tiskopis4 Kalendář - Tisk celodenních poznámek

Tisk kalendáře obsahuje možnost tisku včetně celodenních poznámek zaměstnance.

Kalendář

Tisk

Všechny výše zmíněné změny můžete očekávat tento pátek 7.10.2022.


TOP Sledujte aktuální dění na XDENT Facebook!

Naše vize

K efektivní a prosperující ordinaci nestačí jen software. Proto jsme vytvořili unikátní Premium program, který kombinuje management, marketing, ergonomii a především analytické nástroje pro zpracování informací přímo ze stomatologického software XDENT v reálném čase.

elements eye