XDENT Komplexní stomatologie

Precizně, rychle, efektivně a na jednom místě!

description
description
description
description
description

Precizní stomatologie, efektivní administrativa!

Naši klienti si váží každé minuty a proto se soustředí na to, aby zápis do karty, vykázání na pojištovny, tvorba dokladu a další úkony byly efektivní.

Mají více volného času, bez stresu!

Léčebný plán

Léčebný plán

Léčebný plán snadno a rychle? PŘESNĚ!

Revoluční nástroj na tvorbu léčebných plánů pro pacienty. Léčebný plán má intuitivního průvodce a je plně propojen s kartou pacienta. To znamená, že veškeré fráze, obrázky v galerii či RVG snímky můžete pohodlně vybrat přímo z karty pacienta.

Léčebný plán je zároveň plně nastavitelný podle marketingových potřeb kliniky. Nastavit si můžete barvy, písmo, logo, titulní stranu, Hlavičku a patičku dokumentu.

Nastavitelný průvodce zajistí jednotný vzhled a strukturu dokumentů a pomůže zaměstnancům při tvobě léčebných plánů.

Inteligetní fráze

Za 5 vteřin ZAPÍŠETE do karty pacienta, VYKÁŽETE na pojišťovny a vytvoříte DOKLAD na přímou platbu. Nevěříte?

Navíc se Vám dlouhodobě sníží chybovost vykazování na pojišťovny a zvýší se výběr peněz. Stále ještě pochybujete?

Objednejte si nezávaznou prezentaci u Vás v ordinaci

inteligentní fráze

Elektronický podpis dokumentace s automatickým zálohováním

Elektronický podpis

Konec tištěné dokumentace v Čechách. Rychle, bezpečně a na klik podepíšete elektronicky zdravotní dokumentaci. XDENT zajistí také automatické zálohování a tak máte čas se věnovat stomatologii.

Zubní kříže

Grafický zubní kříž umožnuje graficky zaznamenat aktuální stav chrupu pacienta. Ovládat jej můžete pomocí myši nebo klávesových zkratek.

XDENT obsahuje také parodontologický zubní kříž. Měření zaznamenáte na 6ti bodech každého zubu až do hloubky 16mm. Samozřejmostí je možnost zadání viklavosti, furkace, recesů aj.

Zubní kříž a Paradontologický zubní kříž

Elektronické vykazování na pojišťovny

Pojišťovny

XDENT pravidelně aktualizuje číselníky VZP, automaticky hlídá frekvenční, věková a další pravidla ZP. Navíc za Vás hlídá přednastavené kódy a také automaticky doplňuje možné kombinace kódů.

Spojením s inteligentními frázemi, elektronického vykazování na ZP pomocí SMS autorizace dělá z XDENT nejmodernější nástroj pro vykazování na ZP.

Galerie a RVG

Galerie Vám umožní unikátní možnost uchovat v kartě pacienta veškerý multimediální obsah. Tedy fotky, scany, RVG, dokumenty, .pdf, videa a další.

Elektronicky podepsaná dokumentace je automaticky nahrána do galerie a pravidelně zálohována dle zákona.

XDENT je možné propojit se všemi RVG software.

Galerie

Naše vize

K efektivní a prosperující ordinaci nestačí jen software. Proto jsme vytvořili unikátní Premium program, který kombinuje management, marketing, ergonomii a především analytické nástroje pro zpracování informací přímo ze stomatologického software XDENT v reálném čase.

elements eye