Marketing zubní ordinace

Online a SMS marketing na jednom místě!

description
description
description
description
description

Online reklama, SMS kampaně, pozvánky na prevence!

Marketing je nedílnou součástí úspěšné ordinace. Zapomeňte na tištěnou reklamu, billboardy a zaměřte vaše klienty přímo!

Pouze cílená reklama funguje!

Online marketing

Online marketing

Většina pacientů vyhledává lékaře na internetu!

Proto jsou základem kvalitní www stránky, které Vám otevřou nové možnosti propagace ordinace!

Online objednávání, PPC reklamy, Bannerová reklama, SEO, Re-marketing, sociální sítě můžete cíleně využít ve svůj prospěch. Google AdWords vám pomohou měřit výsledky vašich reklam

SMS kampaně

Moderním a rychlým způsobem prostřednictvím SMS kampaní pozvěte své pacienty na blížící se preventivní prohlídku nebo dentální hygienu.

Informujte je o akcích Vaší ordinace či zdravotních pojišťoven, nebo jim třeba popřejte hodně štěstí do Nového roku. Vaši pacienti to ocení.

SMS kampaně

Elektronický podpis dokumentace s automatickým zálohováním

PPC reklamy a konverze

Reklama, která se nedá měřit, vyhodnocovat a flexibilně měnit je v online světě potenciálním rizikem. XDENT Vám umožní vložit měřící a jiné kódy přímo do online objednávání.

Víte přesně, kdo, v jaký čas, z jakého zařízení, s jakým rozlišením, na základě jakého vyhledávacího výrazu a dalších parametrů, začal a dokončil online objednávku.

Vaše www a Facebook

Pokud máte vlastní webové stránky nebo Facebook, je otázkou pár kliknutí si aktivovat online objednávání pro Vaše klienty.

Ti se mohou sami kdykoli objednat na danou službu, vy jen potvrdíte návštěvu, která se zapíše do Vašeho objednacího kalendáře. Pravidla online rezervací máte plně pod kontrolou..

www stránky a facebook

Naše vize

K efektivní a prosperující ordinaci nestačí jen software. Proto jsme vytvořili unikátní Premium program, který kombinuje management, marketing, ergonomii a především analytické nástroje pro zpracování informací přímo ze stomatologického software XDENT v reálném čase.

elements eye