Ergonomie práce

Workshop zaměřený na ergonomii práce lékaře a jejich asistentky s důrazem na maximální digitalizaci a efektivitu.

Ergonomie práce lékaře a asistentky
ERGONOMIE – EFEKTIVITA

Praktický kurz zaměřený na ergonomii a efektivitu práce. Kurz je určen pro dvojice (zubní lékař – asistent), které si spolu postupně projdou všemi kroky zhotovení náhrady s důrazem na delegování činností, čtyřruční stomatologii, ergonomii práce a asistenci pod mikroskopem. To vše v prostředí simulující reálnou situaci v ordinaci.

Délka kurzu: 1 DEN
V ceně pro 2 osoby zahrnut coffeebreak a oběd. Pro zájemce můžeme zajistit ubytování v campus hotelu Florian Palace za zvýhodněnou cenu 80 € včetně snídaně.
  • MAKRO&MIKRO ERGONOMIE Systém materiálového managementu, barevný kódovací systém, ergonomické uspořádání ordinace, delegování činností, 4ruční stomatologie.
  • MODELY EFEKTIVITY Představení různých možností zvýšení efektivity pracovních postupů aplikovatelných v každodenní praxi.
  • PREPARACE ZUBU Poloha pacienta a ošetřujích, práce pod zvětšením v nepřímém pohledu, techniky odsávání, výměna nástrojů.
  • KONVENČNÍ VERSUS DIGITÁLNÍ OTISK Výhody digitálního otisku, nácvik různých technik a strategií skenování, jednoduché možnosti opravy otisku, možnosti delegování skenování.
  • DESIGN A FRÉZOVÁNÍ Základní techniky 3D modelace, výroba korunky/fasety/onlaye v ordinaci, delegování výroby, spolupráce se zubním technikem / odeslání digitálního otisku frézovacímu centru.
  • RUBBER DAM / BONDING Pokročilé techniky izolace pracovního pole pomocí Rubberdamu, bonding, techniky lepení.
  • TAJEMSTVÍ ETICKÉHO PRODEJE
DOPOLEDNE
08:00 - 09:00 Registrace
09:00 - 12:00 Praktické školení (viz popis)
ODPOLEDNE
12:00 - 13:00 Společný oběd
13:00 - 17:00 Praktické školení (viz popis)
Ergonomie Práce - Rezervace a platby

Rezervace je platná a potvrzená až v okamžiku připsání peněz na bankovní účet. Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů.

Číslo účtu: 2200141181 / 2010
Variabilní symbol: IČ objednatele

Naše vize

K efektivní a prosperující ordinaci nestačí jen software. Proto jsme vytvořili unikátní Premium program, který kombinuje management, marketing, ergonomii a především analytické nástroje pro zpracování informací přímo ze stomatologického software XDENT v reálném čase.

elements eye