Pokročilé funkce XDENT

Zaměříme se na efektivní využití všech dostupných funkcí v reálné praxi

product

XDENT pro POKROČILÉ

Pouze pro klienty XDENT

Jednodenní workshop určený pro všechny uživatele stomatologického software XDENT. Zaměříme se na efektivní využití všech dostupných funkcí, nastavení, modelové aplikace a výhody těchto řešení. Detailně projdeme postupy objednání klienta, online objednávání, zdravotní dokumentaci, pokladnu a sklady, marketing, analytické nástroje, klientskou zónu, elektronické formuláře s biometrickým podpisem klienta, financování zubní péče.

Počet osob: 10 MÍST
Určeno pro: UŽIVATELÉ XDENT
Místo: Brno, Praha
Délka kurzu: 1 DEN | 09:00 - 17:00
Cena kurzu: 1990 Kč s DPH
  • EFEKTIVNÍ OBJEDNÁNÍ KLIENTA SMS připomínky a odpovědi, postranní panel a jeho využití, waiting list, krizové scénáře.
  • SMS A ONLINE MARKETING SMS kampaně, pozvánky na prevenci a DH, online objednávání, online marketing.
  • ZDRAVOTNÍ DOKUMENTACE Inteligentní fráze, léčebné plány, el. podpis, zadání do zubních křížů, galerie + tagy, plánování.
  • ANALYTIKA A STATISTIKY Graficky znázorněné BI parametry praxe, zaměstnanců, objednávek, pacientů, kampaní.
  • POKLADNA S EET Komlexní informace ohledně EET - podání žádosti, integrace a praktické použití v XDENT.
Dopoledne
08:00 - 09:00 Registrace Evidence účastníků a seznámení s programem
09:00 - 10:45 Efektivní objednávání, Online a SMS marketing Pravidla, reálné scénáře, předcházení konfliktů s pacienty s využitím nástrojů v XDENT sidebar, waitinglist, kalendář. Aktivace a přínos online objednávání, implementace do www stránek, Facebook, reklamy a konverze. SMS pozvánky a marketingové SMS.
10:45 - 11:00 Coffeebreak Bohaté občerstvení a diskuze
11:00 - 12:15 Zdravotní dokumentace, Plánování terapie Nejdůležitější funkce XDENT - fráze a jejich správné nastavení, efektivní zápis do standardního a parodontologického kříže. Elektronický podpis dokumentace. Nastavení a tvorba léčebných plánů. Plánování terapie v XDENT.
12:15 - 12:30 Coffeebreak Bohaté občerstvení a diskuze
Odpoledne
12:30 - 13:45 Pokladna s EET, Skladová evidence Možnosti pokladny v XDENT, ceníky a minutová kalkulace. Aktivace a použití certifikátu EET včetně implementace do XDENT. Druhy materiálů a jejich použití. Skladové operace - Naskladnění, Vyskladnění, Inventura. Statistiky a analytiky ordinace
13:45 - 14:00 Coffeebreak Bohaté občerstvení a diskuze
14:00 - 15:00 Klientská zóna iKlient - unikátní online aplikace pro vaše klienty. Možnosti jejího využití, způsoby nastavení a výhody plynoucí z kombinace IKlient + Elektronické formuláře s biometrickým podpisem klienta + Financování zubní péče.
15:00 - 17:00 Konzultace a závěr Lektor Vám zodpoví Vaše dotazy a najde konkrétní řešení pro vaši ordinaci.
XDENT ADVANCED - Rezervace a platby

Maximální počet účastníků je 10 osob. Rezervace je platná a potvrzená až v okamžiku připsání peněz na bankovní účet. Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů.

Číslo účtu: 2801095280 / 2010
Variabilní symbol: IČ objednatele

Naše vize

K efektivní a prosperující ordinaci nestačí jen software. Proto jsme vytvořili unikátní Premium program, který kombinuje management, marketing, ergonomii a především analytické nástroje pro zpracování informací přímo ze stomatologického software XDENT v reálném čase.

elements eye