Pokročilé funkce XDENT

Zaměříme se na efektivní využití všech dostupných funkcí v reálné praxi

product
product
product
product
product

XDENT pro POKROČILÉ

Pouze pro klienty XDENT

Jednodenní workshop určený pro všechny uživatele stomatologického software XDENT. Zaměříme se na efektivní využití všech dostupných funkcí, nastavení, modelové aplikace a výhody těchto řešení. Detailně projdeme postupy objednání klienta, online objednávání, zdravotní dokumentaci, pokladnu a sklady, marketing, analytické nástroje, klientskou zónu, elektronické formuláře s biometrickým podpisem klienta, financování zubní péče.

  • EFEKTIVNÍ OBJEDNÁNÍ KLIENTA SMS připomínky a odpovědi, postranní panel a jeho využití, waiting list, krizové scénáře.
  • SMS A ONLINE MARKETING SMS kampaně, pozvánky na prevenci a DH, online objednávání, online marketing.
  • ZDRAVOTNÍ DOKUMENTACE Inteligentní fráze, léčebné plány, el. podpis, zadání do zubních křížů, galerie + tagy, plánování.
  • ANALYTIKA A STATISTIKY Graficky znázorněné BI parametry praxe, zaměstnanců, objednávek, pacientů, kampaní.
  • POKLADNA S EET Komlexní informace ohledně EET - podání žádosti, integrace a praktické použití v XDENT.
Dopoledne
08:00 - 09:00 Registrace Evidence účastníků a seznámení s programem
09:00 - 10:00 Nastavení XDENT Nejdůležitější funkce XDENT a jejich správné nastavení, Fráze, ceníky, Léčebné plány, Online objednávání a Oprávnění - Ing. Jan Svoboda
10:00 - 11:30 Efektivní objednávání, Online a SMS marketing Pravidla, reálné scénáře, předcházení konfliktů s pacienty s využitím nástrojů v XDENT sidebar, waitinglist, kalendář. Aktivace a přínos online objednávání, implementace do www stránek, Facebook, reklamy a konverze. SMS pozvánky a marketingové SMS
11:30 - 12:00 Coffeebreak Bohaté občerstvení a diskuze
Odpoledne
12:00 - 13:30 Online a SMS Marketing Aktivace a přínos online objednávání, implementace do www stránek, facebook, reklamy a konverze. SMS pozvánky a marketingové SMS - Ing. Jan Svoboda
13:30 - 15:00 Pokladna s EET, Skladová evidence Aktivace a použití certifikátu EET, implementace do XDENT. Druhy materiálů, jejich použití. Naskladnění, vyskladnění, inventura.
15:00 - 15:30 Coffeebreak Bohaté občerstvení a diskuze
15:30 - 17:00 Klientská zóna, iKlient - unikátní online aplikace pro vaše klienty. Projdeme možnosti jejího využití, způsoby nastavení a výhody plynoucí z kombinace IKlient + Elektronické formuláře s biometrickým podpisem klienta + Financování zubní péče.
17:00 - 18:00 Konzultace a závěr Školitelé Vám zodpoví Vaše dotazy a najdou konkrétní řešení pro vaši ordinaci.
XDENT ADVANCED - Rezervace a platby
Minimální počet účastníků je 10 osob. Zaškrtnutím a odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s

Číslo účtu: 2801095280 / 2010
Variabilní symbol: IČ objednatele

Naše vize

K efektivní a prosperující ordinaci nestačí jen software. Proto jsme vytvořili unikátní Premium program, který kombinuje management, marketing, ergonomii a především analytické nástroje pro zpracování informací přímo ze stomatologického software XDENT v reálném čase.

elements eye