XDENT University

Stomatologický software XDENT a laboratoní software LABINO ve výuce pro studenty středních a vysokých škol - to je XDENT University!

 

XDENT University

 
Pro studenty středních a vysokých škol

V rámci bezplatné spolupráce poskytneme pro vaše studenty program XDENT a LABINO včetně aplikace iklient.cz - klientská zóna pro pacienty. Studenti pak mohou programy využívat přímo ve výuce. Dále nabízíme možnost pravidelných nekomerčních přednášek zaměřených na „soft skills“ ve stomatologii. Tyto přednášky děláme pro studenty zdravotnických škol a univerzit po celé ČR, navíc opět zcela ZDARMA v rámci rozvoje.

Práce zubního lékaře, dentální hygienistky či laboranta vyžaduje nejen manuální zručnost a potřebné oborové znalosti, ale i povědomí o zdravotnickém právu, ekonomice a managementu ordinace (laboratoře), či jaká jsou práva a povinnosti nejen vůči legislativě ČR či EU, ale i vůči pacientovi. Nejen „soft skills“ budou nosným tématem pravidelných přednášek. Ukážeme si skvělé aplikace - XDENT, LABINO, iklient.cz, jenž mohou studentům v budoucnu pomáhat v různých oblastech jejich praxe. Studenti navíc mohou tyto aplikace využívat i ve výuce - neomezeně a ZDARMA.

Spolupráce s námi je individuální. V rámci spolupráce můžeme poskytnout k dispozici program XDENT pro zubní lékaře a dentální hygienu, také LABINO pro správu laboratoře. Nově je možno využít i aplikaci iklient.cz - klientská zóna pro pacienty. Studenti pak mohou využívat aplikace přímo ve výuce - neomezeně a ZDARMA. Dále nabízíme možnost pravidelných přednášek zaměřených nejen na „soft skills“ ve stomatologii.Tyto přednášky děláme pro studenty zdravotnických škol a univerzit po celé ČR, navíc opět zcela ZDARMA v rámci rozvoje.

XDENT University - kontaktní formulář