XDENT University

Stomatologický software XDENT a laboratoní software LABINO ve výuce pro studenty středních a vysokých škol - to je XDENT University!

 

XDENT University

Podporujeme vzdělávání studentů a v rámci bezplatné spolupráce poskytneme do výuky program XDENT a LABINO včetně aplikace iklient.cz - klientská zóna pro pacienty.

Studenti si mohou přímo v hodinách vyzkoušet naše programy a budou tak více připraveni na budoucí profesi v dentálním oboru.

Bezplatně můžeme také zajistit pravidelné přednášky zaměřené nejen na “soft skills” ve stomatologii. Přednášky jsou nekomerční a určené studentům zdravotnických škol a univerzit po celé ČR.

Práce zubního lékaře, dentální hygienistky či laboranta vyžaduje nejen manuální zručnost a potřebné oborové znalosti, ale i povědomí o zdravotnickém právu, ekonomice a managementu ordinace (laboratoře), či jaká jsou práva a povinnosti nejen vůči legislativě ČR či EU, ale i vůči pacientovi. Nejen „soft skills“ budou nosným tématem pravidelných přednášek. Ukážeme si skvělé aplikace - XDENT, LABINO, iklient.cz, jenž mohou studentům v budoucnu pomáhat v různých oblastech jejich praxe. Studenti navíc mohou tyto aplikace využívat i ve výuce - neomezeně a ZDARMA.

Spolupráce s námi je individuální. V rámci spolupráce můžeme poskytnout k dispozici program XDENT pro zubní lékaře a dentální hygienu, také LABINO pro správu laboratoře. Nově je možno využít i aplikaci iklient.cz - klientská zóna pro pacienty. Studenti pak mohou využívat aplikace přímo ve výuce - neomezeně a ZDARMA. Dále nabízíme možnost pravidelných přednášek zaměřených nejen na „soft skills“ ve stomatologii.Tyto přednášky děláme pro studenty zdravotnických škol a univerzit po celé ČR, navíc opět zcela ZDARMA v rámci rozvoje.

XDENT University - kontaktní formulář