Vylepšený Zubní kříž a Smajlíci v Chatu

Díky Vám se nám daří XDENT zdokonalovat. Máme pro Vás další novinky – tentokrát v zubním kříži a chatu.

Vylepšený Zubní kříž a  Emoji v Chatu

Vy vracíte úsměv na tvář Vašim klientům, my Vám přinášíme smajlíky/emoji do chatu. Posloucháme Vaše nápady – vylepšujeme Zubní kříž. Prvních pár úprav je na světě, další budou následovat!

Vložili jsme do XDENT další aktualizaci. I v práci je občas potřeba se rozptýlit a zpříjemnit si konverzaci s kolegy – s tím Vám pomohou Emoji. Vylepšili jsme pro Vás i zubní kříž. O nejnovějších úpravách v zubním kříži si můžete nyní přečíst v našem článku.

1 ZUBNÍ KŘÍŽ – náhrada, dlaha, uzavřená mezera Náhrada částečná/celková

  • Lze libovolně použít pro částečnou i celkovou náhradu – dle zvolené lokalizace.
  • Tato operace automaticky provede extrakci zubů.
  • Nahradili jsme původní 2 operace touto jednou, univerzálně použitelnou.

Dlaha

  • Nově lze do zubního kříže zapsat dlahu.
  • Graficky se znázorní u každého zubu dle zvolených lokalizací.
  • Barevně se odliší dle zvoleného materiálu.

Uzavřená mezera

  • Nově si můžete v zubním kříži znázornit chybějící zub na jehož místo se natlačily ostatní zuby.
  • Uzavřená mezera se zobrazí graficky na místě zadané lokalizace, kde měl být původní zub.2 EMOJI / SMAJLÍCI V CHATUPřidali jsme Vám do chatu smajlíky. Jejich použití zlepšuje náladu odesílatele i příjemce. :-)3 POJIŠŤOVNY - diagnózyDo číselníku jsme pro Vás přidali diagnózy začínající na V, W, X, Y.MARKETINGV Marketingu jsme opravili zobrazení starších odeslaných SMS kampaní.TOP Nevíte si rady? Naučte sebe a personál to nejlepší z XDENTu díky individuálním školením přímo ve vaší ordinaci. Rezervace termínu a další informace najdete na www.xdent.cz/premium/

Naše vize

K efektivní a prosperující ordinaci nestačí jen software. Proto jsme vytvořili unikátní Premium program, který kombinuje management, marketing, ergonomii a především analytické nástroje pro zpracování informací přímo ze stomatologického software XDENT v reálném čase.

elements eye